Francuski klimat na Dzień Kobiet

Gminny Ośrodek Kultury wespół z włodarzami Gminy Kamienica przygotował na dzień 8 marca prezent dla Pań w postaci programu artystycznego „Paryżu kocham cię”. 

Na scenie miejscowego Ośrodka Kultury zaprezentował się Janusz Zbiegieł - aktor i piosenkarz - założyciel Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie, stypendysta Szkoły Wokalno - Aktorskiej „Conservatoire Maubel” w Paryżu.

Program recitalu zawierał największe przeboje francuskiej piosenki z repertuaru znakomitych wykonawców, takich jak Jaques Brel, Gilbert Becaud, Serge Reggiani, Lara Fabian.

Dzień Kobiet był również okazją do złożenia życzeń mieszkankom Gminy Kamienica przez obecnych na spotkaniu: wójta - dr. Władysława Sadowskiego, przewodniczącego Rady Gminy - Eugeniusza Rutkę, dyrektora GOK - Mieczysława Marka.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kamienicy Górnej nie pozostały dłużne i z okazji Dnia Mężczyzn zaśpiewały oraz złożyły życzenia wszystkim obecnym na sali Panom. Każdy otrzymał drobny upominek.

Podczas spotkania można było nabyć piękne ozdoby wielkanocne, przygotowane przez Panie ze Stowarzyszenia Seniorów Gminy Kamienica.

 

 

 

Tagi