Kolejna edycja Disney Party

Tegoroczny 28 lutego to nie tylko tradycyjny Tłusty Czwartek... lecz również kolejna edycja imprezy Disney Party, organizowanej przez Akademię Nauki Madison z Limanowej.

W zabawie udział wzięło ponad 60 uczniów uczęszczających na zajęcia do Akademii Nauki Madison w oddziałach: Kamienicy i Łącku. Motywem przewodnim imprezy była twórczość amerykańskiej wytwórni Disney. Dzieci przybyły przebrane za postaci z bajek w świetnie przygotowanych charakteryzacjach. W programie przewidziano wspólny taniec wzorowany na znanej grze Just Dance, zabawy i konkurencje w grupach, jak na przykład quiz Kahoot czy pop-quiz, w którym uczestnicy odgadywali tytuły bajek na podstawie ścieżki dźwiękowej i kadru z filmu. Były prezentacje produkcji Disneya wraz z pytaniami, opis obrazków, zgadywanie postaci po opisie, prezentacje strojów, zabawy plastyczne i wiele innych. Konkurencje i zabawy odbyły się na zasadach zdrowej rywalizacji w przyjaznej i wesołej atmosferze. Karnawałowy charakter imprezy oddały dodatkowo uroczyście przystrojona sala oraz drobny poczęstunek.

Kolejna edycja imprezy planowana jest na przyszły rok 2020 i wpisuje się w plan pracy Akademii Nauki Madison jako cykliczna impreza. Zamysłem imprezy jest pokazanie, że nauka języka obcego może być zabawą i przychodzić z łatwością.

Relacja z Disney Party 2019 na stronie: Facebook - Madison Learning Academy. 

 

Tagi