Rozegrano turniej GORCE CUP 2019
Treść
Przez dwie marcowe soboty i niedziele w hali widowiskowej w Łącku rozgrywany był V Halowy Turniej Piłki Nożnej „GORCE CUP 2019” dla roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. W turnieju startowało 60 drużyn, w tym drużyny z Halnego Kamienica.
Patronat nad turniejem objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Witold Kozłowski, Starosta Powiatu Limanowskiego - Mieczysław Uryga i Wójt Gminy Kamienica - Władysław Sadowski.
Turniej współfinansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy wsparciu Urzędu Gminy Kamienica, Łącka, Starostwa Powiatu Limanowskiego oraz Firm: Pif Sport, BDB, Lively Fotografia, Stefar, Polskie Wody Lecznicze.
Organizatorem turnieju był MUKS Halny Kamienica.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
ROCZNIK 2010
Drużyna Halnego po dobrej grze zajmuje pierwsze miejsce. Na czwartej pozycji plasuje się drugi zespół, przegrywając wejście do finałowej trójki karnymi.
Klasyfikacja:
I M. MUKS HALNY I
II M. AP WIELOGŁOWY
III M. SOKOLIKI STARY SACZ I
IV M. MUKS HALNY II
V M. SOKOLIKI STARY SĄCZ II
VI M. DUNAJEC N. SĄCZ
VII M. MINIERALNI KRYNICA
VIII M. DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
IX M. HELENA NOWY SĄCZ
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- najlepszy zawodnik - Jakub Trojan (Sokoliki Stary Sącz I)
- najlepszy bramkarz - Sebastian Baran (AP Wielogłowy(
- król strzelców - Grzegorz Groń (MUKS Halny Kamienica I)
ROCZNIK 2012
Bardzo ambitnie zagrały nasze „maluchy”, ale na razie przeciwnicy byli lepsi.
Klasyfikacja:
I - SOKOLIKI STARY SĄCZ II
II - SANDECJA NOWY SĄCZ I
III - SANDECJA NOWY SĄCZ II
IV - MUKS DUNAJEC N. SĄCZ I
IX - SOKOLIKI STARY SĄCZ I
V - MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ II
VI - UKS LACH PODEGRODZIE
VII - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
VIII - MUKS HALNY Kamienica I
X - MUKS HALNY Kamienica II
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- najlepszy zawodnik - Patryk Perłowski (Sandecja II)
- najlepszy bramkarz - Jakub Górski (Sokoliki Stary Sącz II)
- król strzelców - Alan Adamek (Sandecja I)
ROCZNIK 2006
Dobra gra Halnego i ostatecznie II m i III m.
Klasyfikacja:
I m. SK NOVA LUBOWNA
II m. MUKS HALNY KAMIENICA I
III m. MUKS HALNY KAMIENICA II
IV m. FK DRUZSTEVNIK Plawnica
V m. GKS ZAWISZA ROŻNÓW
VI m. MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- król strzelców ( 6 goli) Kamil Hudak (Nova Lubowna)
- najlepszy zawodnik - Kacper Zygmunt (Halny)
- najlepszy bramkarz - Seweryn Mikołajczyk (Halny)
ROCZNIK 2008
Drużyna I z Kamienicy wejście do finału przegrała rzutami karnymi, a druga drużyna, grając także dobrze, miała „rozregulowane celowniki”, ale to do naprawienia, popracujemy nad tym elementem.
Klasyfikacja:
I - DIDI GOL Rabka Zdrój
II - HELENA NOWY SĄCZ
III - BIEGONICZANKA
IV - MUKS HALNY K-ca I
V - DUNAJEC NOWY SĄCZ II
VI - MUKS HALNY K-ca II
VII - UKS LACH Podegrodzie I
VIII - UKS LACH Podegrodzie II
IX - MUKS DUNAJEC N. Sącz 1
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- najlepszy zawodnik - Piotr Worwa (DIDI GOL Rabka Zdrój)
- najlepszy bramkarz - Mikołaj Pachut (MUKS Halny I)
- król strzelców - Karol Wolak (UKS Lach Podegrodzie I)
ROCZNIKI 2007
Bardzo dobry występ drużyn Halnego - tylko trochę szczęścia zabrakło.
Klasyfikacja:
I - HARNAŚ TYMBARK
II - MUKS HALNY KAMIENICA 2
III - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
IV - GRÓD PODEGRODZIE
V - MUKS HALNY KAMIENICA 1
VI - HELENA NOWY SĄCZ
VII - SANDECJA NOWY SĄCZ
VIII - MUKS HALNY KAMIENICA 3
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- król strzelców - Szymon Worwa (DIDI GOL Rabka)
- najlepszy zawodnik - Jan Syktus (Halny Kamienica)
- najlepszy bramkarz - Kacper Drożdż (Harnaś Tymbark)
ROCZNIK 2009
Dobra gra - II i III miejsce.
Klasyfikacja:
I – DIDI GOL Rabka Zdrój
II - MUKS HALNY K-ca I
III - MUKS HALNY K-ca II
IV - NKP Podhale Nowy Targ
V - MUKS Dunajec Nowy Sącz
VI - HELENA Nowy Sącz
VII - Mineralni Krynica
VIII - Kolejarz Stróże
IX - FK DRUZSTEVNIK Plawnica
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- najlepszy zawodnik - Kamil Kowalczyk (DiDi Gol Rabka Zdrój)
- najlepszy bramkarz - Grzegorz Gierczyk (Halny Kamienica)
- król strzelców - Bartosz Groń (Halny Kamienica)
ROCZNIK 2011
Halny pewnie wygrywa turniej.
Klasyfikacja:
I - MUKS HALNY K-ca I
II - KOLEJARZ Stróże
III - MUKS Dunajec Nowy Sącz I
IV - MINERALNI Krynica
V - AP GOAL Nowy SĄCZ
VI - MUKS DUNAJCE NOWY SĄCZ II
VII - BIEGONICZANKA
VIII - SK NOVA Lubowna
IX - MUKS HALNY K-ca II
Dodatkowymi nagrodami, pucharami i statuetkami nagrodzono:
- najlepszy zawodnik - Tomasz Kos (MUKS Dunajec NOWY SACZ)
- najlepszy bramkarz - Rafał Włodarz (Kolejarz Stróże)
- król strzelców - Grzegorz Groń (MUKS Halny Kamienica)
MUKS Halny bardzo serdecznie dziękuje rodzicom zawodników z Halnego za pomoc i obsługę turnieju.