Wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego
Treść
Znamy laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.
Na konkurs wpłynęło ogółem 129 prac, w tym: 31 w kategorii klas 0 i przedszkola, 64 w kategorii klas I-III SP oraz 34 w kategorii klas IV-VIII SP i klas gimnazjalnych. Po obejrzeniu i ocenie prac w 3 kategoriach komisja konkursowa w składzie: Maria Winkiewicz (pracownik GOK) - przewodnicząca komisji, Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel) postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:
KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „0” –„ Pisanka Wielkanocna”
I MIEJSCE
- Jan Syjud - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Filip Wierzycki - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Julia Gancarczyk - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
II MIEJSCE
- Mikołaj Opyd - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Patryk Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Magdalena Mrówka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
III MIEJSCE
- Julita Rucińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Magdalena Zasadni - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
- Adam Ruciński - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Filip Kurzeja - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
WYRÓŻNIENIE
- Bogdan Wysopal - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Milena Duda - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Nikola Potoniec - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Wiktoria Łazarz - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Sebastian Wierzycki - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
KATEGORIA: Klasy I – III Szkoła Podstawowa – „Pisanka Wielkanocna”
I MIEJSCE
- Karolina Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Sebastian Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Aleksandra Owsianka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
II MIEJSCE
- Aleksandra Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Natalia Masiarz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Anna Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Filip Kuziel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
III MIEJSCE
- Martyna Kurzeja - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Julia Pustułka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Piotr Faron - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
WYRÓŻNIENIE
- Kacper Florek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Wojciech Tokarczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Milena Cepielik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Paweł Biskup - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Emilia Majchrzak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Paulina Postrożna - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
KATEGORIA: Klasy IV – VIII Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjalne – „Palma Wielkanocna”
I MIEJSCE
- Wiktoria Owsianka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Piotr Gancarczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Agnieszka Faron - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Anna Sopata - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
II MIEJSCE
- Faustyna Gromala - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Justyna Kurzeja - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Hubert Opyd - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Karolina Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
III MIEJSCE
- Krystian Kulig - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Dorota Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Karolina Franczyk - Świetlica Środowiskowa w Zbludzy
- Julia Postek - Świetlica Środowiskowa w Zbludzy
- Kacper Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
WYRÓŻNIENIE
- Karolina Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Daria Chlipała - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Tomasz Sopata - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Emilia Nowak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Karolina Hybel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy