W Słopnicach odbył się finał powiatowego etapu XX Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który został rozegrany w kategoriach wiekowych U-12, U-10, U- 8 chłopców. Pierwsze miejsce w kategorii U-12 i awans do etapu wojewódzkiego zdobyła drużyna MUKS Halny Kamienica.
Wyniki oficjalne:
U- 12 CHŁOPCY
GRUPA 1 |
|
WYNIK |
||
|
AP LIMANOVIA |
SP PORĘBA WIELKA |
|
8:0 |
|
SP 2 SŁOPNICE |
AP LIMANOVIA |
|
2:1 |
|
SP PORĘBA WIELKA |
SP 2 SŁOPNICE |
|
1:2 |
|
TABELA GRUPA 1 |
|
|
|
1 |
SP 2 SŁOPNICE |
6 |
|
4:2 |
2 |
AP LIMANOVIA |
3 |
|
9:2 |
3 |
SP PORĘBA WIELKA |
0 |
|
1:10 |
GRUPA 2 |
|
WYNIK |
||
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
DOBRZAŃSKIE ORŁY |
|
1:7 |
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
ZSP UJANOWICE |
|
2:6 |
|
DOBRZAŃSKIE ORŁY |
ZSP UJANOWICE |
|
3:2 |
|
TABELA GRUPA 2 |
|
|
|
1 |
DOBRZAŃSKIE ORŁY |
6 |
|
10:3 |
2 |
ZSP UJANOWICE |
3 |
|
8:5 |
3 |
ZENIT KASINKA MAŁA |
0 |
|
3:13 |
GRUPA 3 |
|
WYNIK |
||
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SZYKOWIANIE |
|
8:0 |
|
SP MORDARKA |
SP ŁUKOWICA |
|
6:0 |
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP MORDARKA |
|
4:2 |
|
SZYKOWIANIE |
SP ŁUKOWICA |
|
1:2 |
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP ŁUKOWICA |
|
10:0 |
|
SZYKOWIANIE |
SP MORDARKA |
|
1:2 |
|
TABELA GRUPA 3 |
|
|
|
1 |
MUKS HALNY KAMIENICA |
9 |
|
22:2 |
2 |
MORDARKA |
6 |
|
10:5 |
3 |
SP ŁUKOWICA |
3 |
|
2:17 |
4 |
SZYKOWIANIE |
0 |
|
2:12 |
PÓŁFINAŁY |
|
WYNIK |
||
|
1 miejsce z grupy 2 |
1 miejsce z grupy 3 |
|
|
|
DOBRZAŃSKIE ORŁY |
MUKS HALNY KAMIENICA |
|
0:2 |
|
1 miejsce z grupy 1 |
2 miejsce z grupy 2 lub 3 |
|
|
|
SP NR 2 SŁOPNICE |
SP MORDARKA |
|
1:1 |
|
MECZ FINAŁOWY U-12 |
|
|
|
|
Zwycięzca 1 półfinału |
Zwycięzca 2 półfinału |
|
|
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP NR 2 SŁOPNICE |
|
2:2 |
U-10 CHŁOPCY
GRUPA 1 |
WYNIK |
|||
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP TYMBARK |
|
6:1 |
|
SP TYMBARK |
KRÓLE – KOZAKI MŁYŃCZYSKA |
|
10:0 |
|
KRÓLE KOZAKI MŁYŃCZYSKA |
MUKS HALNY KAMIENICA |
|
0:16 |
|
TABELA GRUPA 1 |
|
|
|
1 |
MUKS HALNY KAMIENICA |
6 |
|
22:1 |
2 |
SP TYMBARK |
3 |
|
11:6 |
3 |
KRÓLE KOZAKI MŁYŃCZYSKA |
0 |
|
0:26 |
GRUPA 2 |
WYNIK |
|||
|
AP LIMANOVIA |
MŁODZIKI SADEK |
|
17:0 |
|
ZSP LASKOWA |
SP 2 MSZANA DOLNA |
|
0:7 |
|
AP LIMANOVIA |
ZSP LASKOWA |
|
9:2 |
|
MŁODZIKI SADEK |
SP 2 MSZANA DOLNA |
|
1:8 |
|
AP LIMANOVIA |
SP 2 MSZANA DOLNA |
|
5:3 |
|
MŁODZIKI SADEK |
ZSP LASKOWA |
|
4:5 |
|
TABELA GRUPA 2 |
|
|
|
1 |
AP LIMANOVIA |
9 |
|
31:5 |
2 |
SP 2 MSZANA DOLNA |
6 |
|
18:6 |
3 |
SP LASKOWA |
3 |
|
6:21 |
4 |
MŁODZIKI SADEK |
0 |
|
5:30 |
|
|
|
|
|
GRUPA 3 |
WYNIK |
|||
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
CZWÓRKA SŁOPNICE |
|
4:2 |
|
SP PORĘBA WIELKA I |
SP MĘCINA |
|
4:0 |
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
SP PORĘBA WIELKA I |
|
1:5 |
|
CZWÓRKA SŁOPNICE |
SP MĘCINA |
|
0:8 |
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
SP MĘCINA |
|
0:9 |
|
CZWÓRKA SŁOPNICE |
SP PORĘBA WIELKA I |
|
0:3 |
|
|
|
|
|
|
TABELA GRUPA 3 |
|
|
|
1 |
SP PORĘBA WIELKA I |
9 |
|
12:1 |
2 |
SP MĘCINA |
6 |
|
17:4 |
3 |
ZENIT KASINKA MAŁA |
3 |
|
5:16 |
4 |
CZWÓRKA SŁOPNICE |
0 |
|
0:15 |
PÓŁFINAŁY |
WYNIK |
|||
13.30 |
1M GRUPA 2 |
1 M GRUPA 3 |
|
|
|
AP LIMANOVIA |
SP PORĘBA WIELKA I |
|
6:0 |
13.45 |
1 M GRUPA 1 |
2 DRUŻYNA Z GRUPY 2 I GRUPY 3 |
|
|
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP MĘCINA |
|
11:0 |
|
MECZ FINAŁOWY |
|
|
|
14.10 |
AP LIMANOVIA |
MUKS HALNY KAMIENICA |
|
3:1 |
U- 8 CHŁOPCY
GRUPA 1 |
|
WYNIK |
||
|
MUKS HALNY KAMIENICA |
SP LASKOWA |
|
2:0 |
|
AP BONITO |
MUKS HALNY KAMIENICA |
|
4:0 |
|
SP LASKOWA |
AP BONITO |
|
3:6 |
|
TABELA GRUPA 1 |
|
|
|
1 |
AP BONITO |
6 |
|
10:3 |
2 |
MUKS HALNY KAMIENICA |
3 |
|
2:4 |
3 |
SP LASKOWA |
0 |
|
3:8 |
GRUPA 2 |
|
WYNIK |
||
|
AP LIMANOVIA |
LKS RUPNIÓW |
|
1:5 |
|
ZENIT KASINKA MAŁA |
AP LIMANOVIA |
|
3:0 |
|
LKS RUPNIÓW |
ZENIT KASINKA MAŁA |
|
3:1 |
|
TABELA GRUPA 2 |
|
|
|
1 |
RUPNIÓW |
6 |
|
8:2 |
2 |
ZENIT KASINKA MAŁA |
3 |
|
4:3 |
3 |
AP LIMANOVIA |
0 |
|
1:8 |
|
MECZ FINAŁOWY U-8 |
|
|
|
|
Zwycięzca grupy 1 |
Zwycięzca grupy 2 |
|
|
|
AP BONITO |
RUPNIÓW |
|
2:4 |
Zwycięskie drużyny w poszczególnych kategoriach uzyskały awans do finału wojewódzkiego.
Źródło: Limanowski Podokręg Piłki Nożnej