Przejdź do stopki

Rozegrano turniej o puchar Szczawy

Treść

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Szczawy.

Zawody zostały rozegrano najpierw w trzech grupach, a zwycięzcy spotkali się w finale, grając każdy z każdym. Zwyciężył Konrad Talar reprezentujący TLT 06 TT Nice (Francja) i KS „Talar Team” Szczawa. Drugie miejsce zdobył Grzegorz Dudzik, a trzecie Paweł Talar – obydwaj z KS „Talar Team” Szczawa.
Wyniki spotkań finałowych przedstawiają się następująco: Konrad Talar – Paweł Talar (3:1), Grzegorz Dudzik – Paweł Talar (3:1), Konrad Talar – Grzegorz Dudzik (3:2).

Dyplomy, puchary i nagrody turnieju wręczyła Alicja Talar (Centrum Ubezpieczeń „Talar”, FPHU „Talar”) – wieloletni sponsor klubu.

Sponsorami nagród byli: Wójt Gminy Kamienica – Władysław Sadowski; Centrum Ubezpieczeń „Talar”, FPHU „Talar”; FPU Biurowiec – Anna i Grzegorz Baran; FHU „Gorvita” – Paweł Domek; Polskie Wody Lecznicze – Rozlewnia Wód Mineralnych Szczawa.