Przejdź do stopki

Zwycięstwo i awans do półfinałów wojewódzkich

Zwycięstwo i awans do półfinałów wojewódzkich

Treść

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kamienicy Górnej awansowały do półfinałów wojewódzkich Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”, zajmując w Konkursie Artystycznym pierwsze miejsce.
Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.
W ramach festiwalu zorganizowano cztery konkursy:  Konkurs Kulinarny, Konkurs Artystyczny, Miss Wdzięku oraz Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa.

W Konkursie Artystycznym Koło Gospodyń Wiejskich z Kamienicy Górnej zajęło pierwsze miejsce, kwalifikując  tym samym do półfinałów wojewódzkich.
Półfinały konkursu odbędą się podczas lokalnej edycji. Festiwal odwiedzi każde województwo, by zaserwować uczestnikom bezpłatne wydarzenie okraszone wspaniałą atmosferą lokalnych społeczności oraz regionalnej kultury i tradycji.
W województwie małopolskim półfinał odbędzie się 10 lipca 2021 r. w Starym Sączu. Awans do finału otrzymają 2 koła z każdej kategorii konkursowej.
Finał festiwalu odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Tam rozstrzygnięte zostaną konkursy i wyłonione laureatki nagród głównych. Zwyciężczynie otrzymają nagrody w trakcie uroczystej gali, a na zakończenie uczestnicy festiwalu zostaną zaproszeni na koncert „Roztańczony PGE Narodowy”.

 

 

 

Menu
Informacje
1513747