Wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego

Znamy laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.

W konkursie wzięło udział 127 uczniów, których prace oceniali: Elżbieta Citak (pracownik GOK) - przewodnicząca komisji, Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel), Maria Winkiewicz (pracownik GOK - bibliotekarz).

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „0” –„ Pisanka  Wielkanocna”

I miejsce:

  • Maksymilian Kulig - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Gabriela Siekierczak - Świetlica Środowiskowa w Kamienicy
  • Amelia Gromala - Szkoła Podstawowa  nr 2  w Kamienicy
  • Karol Woźniak - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy

II miejsce:

  • Emilia Kyrcz - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Eryk Faron - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Kamil Rusnak - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy
  • Anna Rusnak - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Szczawie

III miejsce:

  • Dawid Siekierczak - Samorządowe Przedszkole  w Kamienicy
  • Konrad Opyd - Zespól Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Maja Widuch - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
  • Lena Widuch - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy

Wyróżnienia:

  • Milena Morzywołek - Zespól Szkoły i  Przedszkole w Zbludzy
  • Aneta Opyd - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Paulina Piaskowy -  Szkoła  Podstawowa w Zalesiu
  • Filip Kurzeja -  Szkoła  Podstawowa w Zasadnem
  • Magdalena Pawlik - Świetlica  Środowiskowa  w  Szczawie
  • Miłosz Morzywołek -  Zespół  Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Martyna Rusnarczyk - Zespół Szkoły i Przedszkola  w Zbludzy
  • Radosław Podgórni - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Krzysztof Florek - Szkoła   Podstawowa w Zalesiu
  • Michalina Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

KATEGORIA: Klasy I – III Szkoła Podstawowa – „Pisanka Wielkanocna”

I miejsce:

  • Magdalena Marcisz - Szkoła  Podstawowa  w Zasadnem
  • Amadeusz Gromala - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Aleksandra Owsianka - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy
  • Ewelina Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Karolina Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu

II miejsce:

  • Martyna Kalicińska  - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Małgorzata Zasadnia - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Anna Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Martyna Kurzeja - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem

III miejsce:

  • Antonina Bulanda - Szkoła Podstawowa  nr 1 w Szczawie
  • Mateusz Bieniek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Gabriela Wysopal - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Natalia Bulanda - Szkoła Podstawowa nr 2  w Kamienicy
  • Martyna Mikołajczyk- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy

Wyróżnienia:

  • Martyna Opyd - Szkoła Podstawowa nr 2  w  Szczawie
  • Bartłomiej Wąchała - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
  • Natalia Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Piotr Franczyk - Szkoła Podstawowa   w  Zasadnem
  • Agata Wierzycka - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
  • Sebastian Duda - Szkoła i  Podstawowa w Zasadnem
  • Sylwia Syjud - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
  • Weronika Kaim - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Wiktoria Kurzeja - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
  • Agata Sopata  - Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy

KATEGORIA: Klasy IV – VII Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjalne – „Palma Wielkanocna”

I miejsce:

  • Justyna Kurzeja - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Weronika Jawor - Szkoła Podstawowa nr 1 w  Kamienicy
  • Tomasz Sopata - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Wiktoria Owsianka - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy

II miejsce:

  • Dorota Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2  w  Szczawie
  • Karolina Gromala - Szkoła Podstawowa  nr 2  w Kamienicy
  • Katarzyna Cedzidło - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
  • Anna Sopata - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

III miejsce:

  • Kacper Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Hubert Opyd - Szkoła Podstawowa nr 2  w Szczawie
  • Karolina Franczyk - Świetlica Środowiskowa w Zbludzy
  • Kacper Dudzik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy

Wyróżnienia:

  • Anna Korus - Szkoła Podstawowa nr 1w Kamienicy
  • Agnieszka Faron - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Katarzyna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Kamil Sopata - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Witold Bieniek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Klaudia Jurkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

 

 

Tagi