Rozegrano GORCE CUP 2020

Przez dwie soboty i niedziele (29 lutego i 1, 7, 8 marca) w hali widowiskowej w Łącku, rozgrywany był VI Halowy Turniej Piłki Nożnej GORCE CUP 2020 dla roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. W turnieju startowało 60 drużyn, w tym 11 drużyn Halnego Kamienica, ok. 600 zawodników. Organizatorem Turnieju był MUKS Halny Kamienica.

Drużyny Halnego Kamienica zagrały na turnieju z wielkim zaangażowaniem, osiągając bardzo dobre wyniki, rocznik 2010 – I miejsce, rocznik 2013 – II miejsce, rocznik 2008 – III miejsce, rocznik 2009 – III miejsce.
Patronat nad turniejem przyjął Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga oraz tradycyjnie – Wójt Gminy Kamienica dr Władysław Sadowski.
Turniej współfinansowany był ze środków Urzędy Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy wsparciu Starostwa Powiatu Limanowskiego, Urzędów Gmin Kamienica i Łącka oraz Firm: Pif Sport, BDB Dariusz Syktus, Stefar, Polskie Wody Lecznicze – Szczawa, GS Kamienica, BS Kamienica, Lively Fotografia, Zina, Panorama.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2007                  

  • I  MORDARKA I                
  • II MORDARKA II               
  • III AKADEMIA GOAL I            
  • IV MŁODA ORAWA JABŁONKA             
  • V MUKS HALNY KAMIENICA ŻÓŁTY 2007           
  • VI MUKS HALNY KAMIENICA 2008               
  • VII PIENIŃSKA AP          
  • VIII ZAMCZYSKO MARCINKOWICE              
  • IX DIDI GOL RABKA ZDRÓJ           
  • X AKADEMIA GOAL I

Najlepszy zawodnik: Piotrek Dudek (Mordarka I), najlepszy bramkarz: Liber Miłosz (Akademia Goal I), król strzelców: Marcin Tokarczyk (Mordarka II).

ROCZNIK 2008        

  • I SOKÓŁ SŁOPNICE        
  • II LUBAŃ TYLMANOWA         
  • III MUKS HALNY KAMIENICA 2008       
  • IV HELENA NOWY SĄCZ        
  • V PŁOMIEŃ LIMANOWA I      
  • VI MUKS HALNY KAMIENICA 2009      
  • VII DIDI GOL RABKA ZDRÓJ 
  • VIII  PŁOMIEŃ LIMANOWA II        

Król strzelców: Łukasz Dudzik (Sokół Słopnice), najlepszy zawodnik: Przemysław Kurnyta (Lubań Tylmanowa), najlepszy bramkarz: Mikołaj Pachut (Muks Halny I).

ROCZNIK 2009

  • I SOKÓŁ SŁOPNICE
  • II DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
  • III MUKS HALNY KAMIENICA I
  • IV HELENA NOWY SĄCZ
  • V UKS LACH PODEGRODZIE
  • VI AP BONITO
  • VII MŁODA ORAWA JABŁONKA
  • VIII ŁĘG PIĄTKOVIA

Król strzelców: Bartłomiej Groń (MUKS Halny), najlepszy zawodnik: Kuba Talaska (Sokół Słopnice), najlepszy bramkarz: Świerczek Bartłomiej (Didi Gol Rabka Zdrój).

ROCZNIK 2010

  • I  MUKS HALNY KAMIENICA (NIEBIESKI)
  • II MUKS DUNAJEC NS II
  • III AKADEMIA GOAL
  • IV DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
  • V LUBAŃ TYLMANOWA
  • VI SOKOLIKI STARY SĄCZ
  • VII   MINERALNI KRYNICA
  • VIII SOKOLIKI STARY SĄCZ
  • IX MUKS HALNY K-CA II
  • X  MUKS DUNAJEC NS II

Najlepszy zawodnik: Jakub Tokarczyk (Dunajec Nowy Sącz), najlepszy bramkarz: Tomasz Leszko (Muks Halny Kamienica), król strzelców Szymon Kliś (Akademia Goal).

ROCZNIK 2011

  • I MUKS DUNAJEC NS I
  • II MUKS HALNY KAMIENICA
  • III AP GOAL
  • IV PŁOMIEŃ LIMANOWA
  • V UKS WILGA KRAKÓW
  • VI HELENA NOWY SĄCZ
  • VII   PIENIŃSKA AP
  • VIII LUBAŃ MANIOWY
  • IX    MINERALNI KRYNICA
  • X     MUKS DUNAJEC NS II

Najlepszy zawodnik: Kacper Szostak (Dunajec Nowy Sącz), najlepszy bramkarz: Jan Faron (AP Goal), król strzelców: Grzegorz Groń (MUKS Halny).

ROCZNIK 2012

  • I  MINERALNI KRYNICA
  • II  HELENA NOWY SĄCZ
  • III PIENIŃSKA AP
  • IV MUKS DUNAJEC NS II
  • V UKS LACH PODEGRODZIE
  • VI MUKS DUNAJEC PODEGRODZIE
  • VII   MUKS HALNY KAMIENICA II
  • VIII MUKS HALNY KAMIENICA I

Król strzelców: Wojtek Lorek (Helena), najlepszy zawodnik: Nikodem Bartusiak (Mineralni Krynica), najlepszy bramkarz: Karol Frątczak (Pienińska AP).

ROCZNIK 2013

  • I SANDECJA NOWY SĄCZ
  • II MUKS HALNY KAMIENICA I
  • III SANDECJA NOWY SĄCZ II
  • IV HELENA NOWY SĄCZ
  • V DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
  • VI MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

Król strzelców: Korneliusz Fryzowicz (Helena Nowy Sącz), najlepszy zawodnik: Nikodem Cepielik (Muks Halny Kamienica), najlepszy bramkarz: Kasper Pych (Sandecja Nowy Sącz).

 

 

 

 

Tagi