Wyniki wyborów prezydenckich

Znamy wyniki I tury wyborów prezydenckich w gminie Kamienica. Najwięcej głosów oddano na Andrzeja Dudę (2949). Na drugim miejscu uplasował się Rafał Trzaskowski (343), a na trzecim Krzysztof Bosak (304). Frekwencja wyniosła 65,73 %. Do głosowania uprawnionych było 5 970 osób. Liczba kart ważnych 3 924.

Wyniki pierwszej tury wyborów w gminie Kamienica:

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 29

2. BOSAK Krzysztof – 304

3. DUDA Andrzej Sebastian – 2 949

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 194

5. JAKUBIAK Marek – 3

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 73

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 5

8. TANAJNO Paweł Jan – 1

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 343

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 3

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 4

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 3 908.

Wyniki głosowania na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w poszczególnych obwodach gminy Kamienica przedstawiają się następująco:

Obwód nr 1 – Sołectwo Kamienica Górna

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Szkoła Podstawowa Nr 1, Kamienica 490, 34-608 Kamienica.

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 1 721.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 7

2. BOSAK Krzysztof – 106

3. DUDA Andrzej Sebastian – 836

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 58

5. JAKUBIAK Marek – 0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 21

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 2

8. TANAJNO Paweł Jan – 0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 103

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 2

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 1 136.

Obwód nr 2 – Sołectwo Kamienica Dolna

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Szkoła Podstawowa Nr 2, Kamienica 343, 34-608 Kamienica

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 886.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert –  4

2. BOSAK Krzysztof – 42

3. DUDA Andrzej Sebastian – 430

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 40

5. JAKUBIAK Marek – 1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 9

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 0

8. TANAJNO Paweł Jan – 0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 43

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 0

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 569.

Obwód nr 3 – Sołectwo Szczawa

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Szkoła Podstawowa Nr 1, Szczawa 167, 34-607 Szczawa.

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 1 537.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 14

2. BOSAK Krzysztof – 68

3. DUDA Andrzej Sebastian – 729

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 51

5. JAKUBIAK Marek – 0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 18

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 1

8. TANAJNO Paweł Jan – 1

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 117

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 1

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 1 001.

Obwód nr 4 – Sołectwo Zalesie

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Szkoła Podstawowa, Zalesie 265, 34-608 Kamienica

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 789.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 3

2. BOSAK Krzysztof – 34

3. DUDA Andrzej Sebastian – 425

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 13

5. JAKUBIAK Marek – 0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 11

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 1

8. TANAJNO Paweł Jan – 0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 32

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 0

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 519.

Obwód nr 5 – Sołectwo Zbludza

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Zespół Szkoły i Przedszkola, Zbludza 110, 34-608 Kamienica.

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 574.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 1

2. BOSAK Krzysztof – 2 8

3. DUDA Andrzej Sebastian – 296

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek – 16

5. JAKUBIAK Marek – 1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 1 2

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 1

8. TANAJNO Paweł Jan – 0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 33

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef – 1

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 389.

Obwód nr 6 – Sołectwo Zasadne

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej – Szkoła Podstawowa, Zasadne 91, 34-608 Kamienica.

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 463.

Poszczególni kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali następujące liczby głosów ważnych:

1. BIEDROŃ Robert – 0

2. BOSAK Krzysztof – 26

3. DUDA Andrzej Sebastian – 233

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek –  16

5. JAKUBIAK Marek – 1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin – 2

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz – 0

8. TANAJNO Paweł Jan – 0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz – 15

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz – 1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef –  0

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów – 294.

 

 

 

Tagi