LAUREACI KONKURSU WIELKANOCNEGO

Znamy laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy. Konkurs adresowany był do dzieci z grup przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Jego tematem było wykonanie „Ozdoby Wielkanocnej”.

Na konkurs  wpłynęło ogółem 141  prac, w tym: 50 w kategorii przedszkolnej, 54 w kategorii klas I-III SP i 37 w kategorii klas IV-VIII SP. Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Maria Winkiewicz – przewodnicząca komisji, Józefa Gorczowska i Aneta Wierzycka (pracownicy GOK), przyznając następujące miejsca i wyróżnienia:  

KATEGORIA: grupy przedszkolne i klasy „0”

I MIEJSCE

  • Alicja Kramarczyk - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
  • Emilia Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Nikola Potoniec - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

II MIEJSCE

  • Adrian Duda - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Hanna Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Bartosz Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

III MIEJSCE

  • Martyna Juszczak - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
  • Oliwia Juszczak -  Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
  • Oliwer Potoniec - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Milena Mikołajczyk - Samorządowe Przedszkole w Kamienicy

WYRÓŻNIENIA:

  • Aleksandra Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Dawid Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa w Zbludzy
  • Wojciech Zelek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Zuzanna Florek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Dawid Wąchała - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Martyna Wąchała - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

KATEGORIA: klasy I-III SP

I MIEJSCE

  • Maja Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Maria Gorczowska - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Julia Cepielik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Kamila Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

II MIEJSCE

  • Konrad Opyd - Szkoła Podstawowa w Zbludzy
  • Szymon Faron - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Celina Biedroń - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

III MIEJSCE

  • Wiktoria Karabin  - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Patryk Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Oliwia Berdzik - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

WYRÓŻNIENIA

Mikołaj  Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa w Zbludzy
Natalia Masiarz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
Krzysztof Florek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
Zuzanna Piksa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
Amelia Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
Agnieszka Sopata - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

KATEGORIA: klasy IV-VIII SP

I MIEJSCE

  • Agnieszka Faron - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Piotr Gancarczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Robert Nowak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy

II MIEJSCE

  • Sebastian Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Magdalena Kurzeja -  Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Magdalena Marcisz - Szkoła Podstawowa w Zasadnem    

III MIEJSCE

  • Jan Faron - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Katarzyna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Karolina Hybel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Piotr Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

WYRÓŻNIENIA

  • Maja Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Kinga Masiarz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Karolina Kusyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Oliwia Dudyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Sławomir Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

Nagrody dla laureatów konkursu ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy. Można je odebrać w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2021 r. (środa, czwartek) w godzinach otwarcia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamienicy.

 

 

Tagi