Przejdź do stopki

Piłkarze MUKS Halny Kamienica wygrali turniej wojewódzki i zawalczą o Puchar Premiera

Treść

Młodzi piłkarze MUKS Halny Kamienica wygrali turniej wojewódzki i zawalczą z najlepszymi ekipami z Polski o Puchar Premiera RP.

W poniedziałek 5 października 2015 r. w Krakowie odbył się finał wojewódzki 6. Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. W turnieju startowało po 8 najlepszych drużyn z Małopolski w poszczególnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Świetny występ zanotowali w turnieju piłkarze MUKS Halny Kamienica (rocznik 2004), którzy wygrali wszystkie mecze w kategorii chłopców młodszych, uzyskując awans do Wielkiego Finału w Warszawie.

Wyniki spotkań z udziałem Halnego:

• MUKS HALNY Kamienica - SPKS Łopoń 3:0 (br. A. Sikora, H. Michałczak, M. Kutwa),
  • MUKS HALNY Kamienica - ZSS Roczyny 5:0 (br. M. Kutwa - 2, D. Faltyn - 2, W. Urbański),
  • MUKS HALNY Kamienica - SP 9 Olkusz 6:1 (br. Kutwa – 2, W. Urbański, D. Faltyn, M. Czech, K. Czepielik),
  • MUKS Halny Kamienica - UKS Podegrodzie 3:0 (br. K. Czepielik - 3),
  • MUKS HALNY Kamienica - Biało Czerwoni Tarnów  -  0:0 / karne 2:1  (br. D. Faltyn, M. Kutwa).

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ: 1 miejsce - MUKS Halny Kamienica, 2 m - Biało-Czerwoni Tarnów, 3 m - SPKS Łopoń, 4 m - UKS Podegrodzie.

Miejsca 5-8: ZSS Roczyny, SP 9 Olkusz, FC Palcza, SP 164 Kraków.

Drużyna Halnego zagrała w składzie: Damian  Zbozień, Mariusz Kutwa, Dominik Faltyn, Andrzej Sikora, Hubert Michałczak, Kacper Czepielik, Wojciech Urbański, Jakub Ligęza, Mateusz Czech, Szymon Konopka.

Finał krajowy z udziałem mistrzów z poszczególnych województw zostanie rozegrany w Warszawie w dniach od 14 do 17 października.