Wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego
Treść
Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.
W konkursie wzięło udział 114 uczniów, których prace oceniali: Maria Winkiewicz (pracownik GOK - bibliotekarz) - przewodnicząca komisji, Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel).
Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:
KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „0” - „Gwiazda Bożonarodzeniowa - ozdoba choinkowa”.
I miejsce:
- Oskar Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Amelia Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Anna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Emilia Syjud - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
II miejsce:
- Kamila Rusnak - Szkoła i Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Wioletta Kurzeja - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
- Emilia Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Maria Gorczowska - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
III miejsce:
- Lena Chyrczyk - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Aneta Opyd - Zespól Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
Wyróżnienia:
- Konrad Opyd - Zespól Szkoły i Przedszkola w Zbludzy
- Wiktoria Karabin - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
KATEGORIA: Klasy I - IV Szkoła Podstawowa - „Gwiazda bożonarodzeniowa - ozdoba choinkowa”.
I miejsce:
- Kacper Lebda - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Karolina Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
- Jan Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
II miejsce:
- Jakub Opyd - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Aleksandra Owsianka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Katarzyna Gierczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Martyna Gluza - Biblioteka Publiczna w Szczawie
- Magdalena Marcisz - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Aleksandra Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Jakub Hyrc - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
III miejsce:
- Aleksandra Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Antonina Bulanda - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Sebastian Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
Wyróżnienia:
- Małgorzata Zasadni - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Kacper Florek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Piotr Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Natalia Masiarz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Anna Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Natalia Bulanda - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
KATEGORIA: Klasy V - VIII Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjalne - „Stroik bożonarodzeniowy”.
I miejsce:
- Patrycja Kurzeja - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
- Karolina Zasadnia - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
- Hubert Faron - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Emilia Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
II miejsce:
- Julia Augustyn - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Kacper Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Dorota Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
- Michał Wierzycki - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
III miejsce:
- Emilia Nowak - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Izabela Talar - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
- Karolina Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Mariusz Opyd - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
- Joanna Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
Wyróżnienia:
- Kacper Franczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
- Renata Chlipała - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
- Katarzyna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie