Wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego

Znamy laureatów Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy.

W konkursie wzięło udział 114 uczniów, których  prace oceniali: Maria Winkiewicz (pracownik GOK - bibliotekarz) - przewodnicząca komisji, Wiktoria Duda (emerytowany nauczyciel), Maria Franczyk (emerytowany nauczyciel).

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

KATEGORIA: Grupy przedszkolne i klasy „0” - „Gwiazda Bożonarodzeniowa - ozdoba choinkowa”.

I miejsce:

  • Oskar Rusnak - Szkoła  Podstawowa nr 1 w Szczawie
  • Amelia Gromala -  Szkoła Podstawowa nr  2 w Kamienicy
  • Anna Rusnak  -  Szkoła Podstawowa  nr 2  w Szczawie
  • Emilia Syjud  - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

II miejsce:

  • Kamila Rusnak -  Szkoła i Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Wioletta Kurzeja - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
  • Emilia Rusnarczyk  - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Maria Gorczowska - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem

III miejsce:

  • Lena  Chyrczyk  - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Aneta Opyd  - Zespól Szkoły i Przedszkola w Zbludzy

Wyróżnienia:

  • Konrad Opyd - Zespól Szkoły i  Przedszkola w Zbludzy
  • Wiktoria Karabin - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

KATEGORIA: Klasy I - IV Szkoła Podstawowa - „Gwiazda bożonarodzeniowa - ozdoba choinkowa”.

I miejsce:

  • Kacper Lebda - Szkoła  Podstawowa  nr 2 w Kamienicy
  • Karolina Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu
  • Jan Rusnak - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Szczawie

II miejsce:

  • Jakub Opyd  - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Aleksandra Owsianka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Katarzyna Gierczyk  - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Martyna Gluza - Biblioteka Publiczna w Szczawie
  • Magdalena Marcisz - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Aleksandra Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Jakub Hyrc - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

III miejsce:

  • Aleksandra Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Antonina Bulanda - Szkoła Podstawowa nr 1 w  Szczawie
  • Sebastian Gromala - Szkoła Podstawowa nr 2  w Kamienicy

Wyróżnienia:

  • Małgorzata Zasadni - Szkoła Podstawowa nr 1  w  Szczawie
  • Kacper Florek - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  • Piotr Franczyk - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Natalia Masiarz  - Szkoła Podstawowa  nr 2  w  Kamienicy
  • Anna Rusnarczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Natalia Bulanda - Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy

KATEGORIA: Klasy V - VIII Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjalne - „Stroik bożonarodzeniowy”.

I miejsce:

  • Patrycja Kurzeja  - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
  • Karolina Zasadnia - Świetlica Środowiskowa w Zasadnem
  • Hubert Faron  - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Emilia Franczyk - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem

II miejsce:

  • Julia Augustyn - Szkoła Podstawowa nr 1  w  Kamienicy
  • Kacper Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa  nr 1  w Kamienicy
  • Dorota Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  • Michał Wierzycki - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu

III miejsce:

  • Emilia Nowak - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  • Izabela Talar  - Szkoła Podstawowa nr 1  w Szczawie
  • Karolina Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Mariusz Opyd - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  • Joanna Wierzycka - Świetlica Środowiskowa w Zalesiu

Wyróżnienia:

  • Kacper  Franczyk  - Szkoła Podstawowa  w Zasadnem
  • Renata Chlipała - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy
  • Katarzyna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

 

 

Tagi