Przejdź do stopki

Partnerskie spotkanie seniorów

Partnerskie spotkanie seniorów

Treść

We wtorek 21 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Kamienicy spotkali się przedstawiciele środowisk seniorskich z Gminy Kamienica i Gminy Ochotnica Dolna.
Do spotkania Stowarzyszenia Seniorów Gminy Kamienica oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Klubu Seniora „Wiecznie Młodzi” z Ochotnicy Dolnej doszło w ramach partnerskich relacji, jakie obie gminy utrzymują i trwale rozwijają.
Spotkanie prowadzili Prezes Stowarzyszenia Seniorów z Gminy Kamienica – Zofia Kuchnia i Prezes Stowarzyszenia Klubu Seniora „Wiecznie Młodzi” z Ochotnicy Dolnej – Mieczysław Trybulec.
Uczestniczli w nim również zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: Zastępca Wójta Gminy Ochotnica Dolna – Krzysztof Jurkowski,  Wójt Gminy Kamienica – Władysław Sadowski, Przewodniczący Rady Gminy Kamienica – Hilary Majewski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienicy – Mirosław Haczek.
Spotkanie było okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i integracji obu środowisk seniorskich sąsiednich gmin. Był to czas do zacieśniania więzi, wymiany poglądów, pomysłów i planów.

 

 

Menu
Informacje
1557637