Przejdź do stopki

Nasze srebrne dziewczyny

Nasze srebrne dziewczyny

Treść

Zajęciem drugiego miejsca na Mistrzostwach Polski i awansem na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Grecji zakończył się występ zespołu cheerleaders z Kamienicy Diamond Cheer w Józefowie k. Warszawy.

2 kwietnia zespół cheerleaders z Kamienicy Diamond Cheer w towarzystwie zespołu Cheer NS jako Global Cheer wystąpił na Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Józefowie koło Warszawy. Zespół startował w prestiżowej konurencji - Cheer All Girls Senior Level 5, czyli w najwyższej możliwej w Polsce konkurencji pod względem poziomu wytrenowania. 

Dziewczyny spisały się wyśmienicie, zajmując drugie miejsce i tym wynikiem zapewniły sobie udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się początkiem lipca w Atenach – relacjonuje Mirosław Haczek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy.
– Trzymajcie kciuki, by udało nam się zebrać środki na ten wspaniały wyjazd, gdyby któraś firma chciała wspomóc wyjazd tych wspaniałych dziewcząt na Mistrzostwa Europy, prosimy o kontakt z GOKSiR w Kamienicy – podkreśla Mirosław Haczek.

 

 

 

Menu
Informacje
1638730