Przejdź do stopki

Zgłoś propozycję

Zgłoś propozycję

Treść

W tym roku po raz trzeci  Powiat Limanowski organizuje internetowy plebiscyt  pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego", w którym zostaną wybrane: obiekt lub miejsce, które cieszą się największą popularnością w naszym regionie. Termin zgłaszania propozycji został przedłużony do piątku 19 sierpnia 2022 r.

Plebiscyt przebiega w dwóch etapach. W  pierwszym trwającym do 19 sierpnia br. internauci zgłaszają swoje propozycje obiektów i miejsc, które ich zdaniem najlepiej reprezentują region. Drugi etap – głosowanie internetowe na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022, odbędzie się od 22 sierpnia do 4 września br.
Organizatorzy zapraszają do zgłaszania kandydatur w plebiscycie za pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ.
Warto wspomnieć, że pierwszą edycję plebiscytu wygrał Cisowy Dział w gminie Łukowica, a edycję 2021 Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć. Propozycje można zgłaszać do 19 sierpnia 2022 r. Kto zwycięży tym razem? Każdy mieszkaniec i miłośnik regionu ma szansę przyczynić się do wyboru Turystycznej Perły – miejsca lub obiektu w najbliższej okolicy, które stanie się wizytówką Powiatu Limanowskiego.

Zachęcamy do udziału oraz głosowania. Już dzisiaj zdecydujmy o tym, jakie miejsce w Powiecie Limanowskim podoba się nam najbardziej – informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej.

 

 

Menu
Informacje
2040642