Przejdź do stopki

SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO

SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO

Treść

W okresie od 13 – 20 sierpnia 2022 r. dzieci zrzeszone w Międzyszkolnym Klubie Sportowym HALNY Kamienica przebywały na obozie sportowo – rekreacyjnym w Charsznicy.

Obóz sportowy w Charsznicy okazał się fantastycznie spędzonym czasem wakacyjnym - pełen sportowej rywalizacji, gier i zabaw rekreacyjno – sportowych. Na ogólny sukces zapracowali wszyscy, zarówno kadra, jak i sami uczestnicy – grupa piłkarska oraz siatkarska chłopców i dziewcząt.
– To naprawdę wielka przyjemność spędzać czas z dziećmi, które kochają sport i potrafią się świetnie bawić. To one tworzyły klimat naszych obozów i dzięki nim mamy ochotę stale je rozwijać, zabiegać o to, by były coraz lepsze – informują organizatorzy obozu.
W trakcie obozu dzieci miały możliwość uczestniczenia w dwóch wycieczkach: na Zamek w Ogrodzieńcu i w pobliski Park Linowy, a także na Kopiec Kościuszki i do ZOO w Krakowie. Ponadto codziennie odbywały się m.in. treningi sportowo-rekreacyjne, aerobic, zajęcia na basenach, przeprowadzone były pogadanki i prelekcje na temat bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia,  zagrożeń,  nałogów i sposobów zapobiegania im. Wszystkie postawione cele zostały zrealizowane, a uczestnicy świetnie współpracowali – stworzyli zintegrowaną i zaangażowaną grupę i już dziś deklarują udział w kolejnym wyjeździe!

Obóz wakacyjny w Charsznicy dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2022”.

MUKS Halny Kamienica dziękuje Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej za dofinansowanie obozu, dzięki któremu  te wakacje na długo zapadną nam w pamięci!
Halny dziękuje także trenerom, opiekunom i pracownikom Ośrodka Planeta w Charsznicy za profesjonalizm, życzliwość i uczynność oraz wszystkim wspierającym organizację obozu.

 

Menu
Informacje
2070685