Przejdź do stopki

Autorzy najlepszych prac odebrali nagrody

Autorzy najlepszych prac odebrali nagrody

Treść

20 stycznia 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kamienicy odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego i wręczenie nagród jego uczestnikom.

Tematem prac były: „Ozdoba Bożonarodzeniowa” (przedszkola i szkoły podstawowe) oraz „Szopka  Bożonarodzeniowa” (osoby pełnoletnie). Na konkurs  wpłynęło ogółem 93  prace, w tym: 63 w kategorii przedszkola i klas I-III szkół podstawowych, 25 w kategorii klas IV-VIII  szkół podstawowych oraz 5 w kategorii dorosłych. Wszystkie prace były zgodne z regulaminem konkursu. Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Kazimiera Jagieła, Józefa Gorczowska, (pracownicy GOKSiR) i Maria Winkiewicz (emerytowany bibliotekarz). Autorzy ozdób i szopek otrzymali nagrody, które wręczyli: wójt Władyslaw Sadowski, dyrektor GOKSiR Mirosław Haczek, przewodniczący Rady Gminy Hilary Majewski i przewodnicząca komisji konkursowej Kazimiera Jagieła.

WYNIKI KONKURSU:

KATEGORIA:  Przedszkola i klasy I-III SP

I miejsce: Julia Groń – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy i Kaja Barnaś – Szkoła Podstawowa  nr 1 Szczawa.
II miejsce: Kinga Rusnak – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Szczawie i Dawid Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa  nr  2 w Kamienicy.
III miejsce: Lilianna Basiaga – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Kamienicy i Adrian Duda – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu.
Wyróżnienia: Oliwier Bieniek – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy, Dawid Filipski – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy, Julia Komperda –  Przedszkole Samorządowe w Kamienicy, Miłosz Biedroń – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu, Amelia Gromala – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Ksawery Królczyk – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Szczawie, Magdalena Mrówka – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Szczawie, Karina Kulig – Szkoła Podstawowa  w Zasadnem, Zofia Kulig – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu, Ewelina Kulig – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu, Wiktoria Udziela – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy, Oliwia Udziela – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy.

KATEGORIA: Klasy IV-VIII SP

I miejsce: Aneta Sopata – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu.
II miejsce: Sławomir Rusnarczyk – Szkoła Podstawowa w Zasadnem i Aleksandra Duda – Szkoła Podstawowa w Zalesiu.
III miejsce:  Aleksandra Rusnak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie i Dawid Babik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie.
Wyróżnienia: Martyna Gluza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Martyna Dudzik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie, Bogdan Wysopal – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Celina Biedroń – Szkoła Podstawowa  w Zalesiu, Kinga Węglarz – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Szczawie.

KATEGORIA: Osoby pełnoletnie

I miejsce: Ewelina Rusnak – Szczawa i Małgorzata Mrówka – Szczawa.
II miejsce: Joanna Mamak – Kamienica.
III miejsce: Wojciech Rusnak – Szczawa.

Nagrodę Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy otrzymuje Maja Wierzycka ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu.

Ponadto wspólne nagrody uznaniowe przyznali: Przewodniczący Rady Gminy Kamienica – Hilary Majewski oraz Wiceprzewodnicząca Rady Gminy – Józefa Gorczowska.  Otrzymują je: Nikola Gierczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy, Nikola Potoniec - Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Magdalena Michalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie oraz Marzena Krajewska-Łaś z Kamienicy.

 

 

Zdjęcia

Menu
Informacje
1782504