Przejdź do stopki

Profilaktyka poprzez wartości

Profilaktyka poprzez wartości

Treść

W ramach współpracy z Gminą Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zespole Szkoły  i Przedszkola w Zbludzy został przeprowadzony wykład profilaktyczny  pt. „Profilaktyka poprzez wartości”. Prelekcja została poprowadzona przez pracowników Stowarzyszenia MONAR Poradni Profilaktyczno – Konsultacyjnej.

Ponadto w ramach programu profilaktycznego szkoła zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny  pn. Wybieram zdrowie i marzenia nie uzależnienia.  Konkurs cieszył  się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych na terenie naszej gminy. Wpłynęło 67 prac, z czego nagrodzonych zostało 24 uczniów, a 43 osoby otrzymały dyplomy za udział i drobny upominek. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością.
Koordynatorem konkursu była Sabina Chryczyk, a nagrody zostały ufundowane ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamienicy.

Wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KLASY I-III

  • I miejsce: Julia Groń (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy).
  • II miejsce: Dawid Mikołajczyk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy).
  • III miejsce: Nikola Mikołajczyk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy).

Wyróżnienie: Zuzanna Królczyk (Szkoła Podstawowa SP nr 1 w Szczawie).

KLASY IV-VI

  • I miejsce: Natalia Adamczyk (Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy) i Maciej Syktus (Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy).
  • II miejsce: Przemek Kuziel (Szkoła Podstawowa w Zalesiu) i Kornelia Staroń (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy).
  • III miejsce: Martyna Gluza (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie) i Mateusz Adamczyk (Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy).

Wyróżnienie: Aneta Opyd (Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy), Dorota Astaplo (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie), Maja Faron (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy), Milena Cepielik (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie), Katarzyna Wojtas (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie), Konrad Opyd (Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy), Magdalena Michalska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie), Aleksandra Owsianka (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy), Eliza Chryczyk (Szkoła Podstawowa w Zalesiu).

KLASY VII-VIII

  • I miejsce: Sebastian Gromala (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy).
  • II miejsce: Jowita Gancarczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy).
  • III miejsce: Małgorzata Zasadnia (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie).

Wyróżnienie: Ksawery Opyd (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy), Natalia Daniel (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie).

Nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu wręczyli: Przewodnicząca Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Zofia Kuchnia i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zbludzy – mgr Anna Adamczyk.

 

 

Zdjęcia

Menu
Informacje
1998681