Przejdź do stopki

Siatkarskie sukcesy

Treść

Z tytułem mistrza powiatu

20 marca w hali widowiskowo-sportowej w Kamienicy odbył się turniej o mistrzostwo powiatu limanowskiego w mini piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięło 9 zespołów ze szkół podstawowych powiatu limanowskiego. Mistrzem powiatu zostali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamienicy, którzy po wygraniu fazy grupowej w finale pokonali rówieśników ze Szczyrzyca i Laskowej 2:1.
Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna z SP 1 Kamienica w składzie: Filip Bieniek, Paweł Biskup, Przemysław Franczyk, Mikołaj Głód, Bartosz Klimek, Kornel Król, Jan Opyd, Wojciech Poręba, Nikodem Tudaj, Sebastian Więcek. Opiekunem zespołu jest Janusz Piotrowski.

Trzecie w powiecie

Bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny dziewcząt reprezentujące naszą gminę w turniejach piłki siatkowej o mistrzostwo powiatu limanowskiego. Zespoły ze Szczawy i Kamienicy wywalczyły trzecie miejsca w  Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

• 7 marca w hali widowiskowo-sportowej w Kamienicy odbyły się zawody w siatkówce dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Trzecie miejsce w turnieju zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamienicy. Opiekunem drużyny jest Danuta Kalicińska.
  • 21 marca w hali widowiskowo-sportowej w Kamienicy odbył się turniej o mistrzostwo powiatu limanowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Trzecie miejsce w powiecie wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie. Opiekunem drużyny jest Maria Więcek.

Organizatorem zawodów był ZPO-Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, współorganizatorem GOKSiR w Kamienicy.