Przejdź do stopki

Wyłoniono laureatów konkursu świątecznego

Wyłoniono laureatów konkursu świątecznego

Treść

Wyłoniono laureatów Gminnego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji  w Kamienicy. Na konkurs wpłynęło ogółem 97  prac. Jego tematem było wykonanie „Pisanki Wielkanocnej”.

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Maria Winkiewicz (emerytowany bibliotekarz) – przewodnicząca komisji, Józefa Gorczowska i Kazimiera Jagieła (pracownicy GOKSiR)). Po obejrzeniu i ocenie prac w 3 kategoriach komisja postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA:  Przedszkola i Szkoły Podstawowe (kl. I-III)

I miejsce:

  • Magdalena Mrówka (SP nr 2 w Szczawie)
  • Zuzanna Gorczowska (SP w Zalesiu)

II miejsce:

  • Tomasz Faron (SP w Zalesiu)
  • Dawid Mikołajczyk (SP nr 2 w Kamienicy)
  • Kinga Rusnak (SP nr 1 w Szczawie)

III miejsce:

  • Maja Wierzycka (SP w Zalesiu)
  • Tomasz Kamiński (SP nr 1 w Szczawie)
  • Maja Mrożek (SP nr 1 w Szczawie)

Wyróżnienie:

  • Adam Ciesielka – Kamienica
  • Karol Mucha (SP nr 1 w Szczawie)
  • Dawid Mikołajczyk (Zespół SP i Przedszkola w Zbludzy)
  • Eliza Chlipała (SP nr 1 w Szczawie)
  • Rafał Mrożek (SP w Zalesiu )
  • Sebastian Kaliciński (SP nr 1 w Szczawie)
  • Julia Groń (SP nr 2 w Kamienicy)
  • Zuzanna Królczyk (SP nr 1 w Szczawie)
  • Zofia Opyd (SP nr 2 w Kamienicy)
  • Patrycja Gancarczyk (SP w Zalesiu)
  • Emilia Rusnarczyk (SP w Zasadnem)
  • Aleksandra Franczyk (SP w Zasadnem)
  • Kinga Czech (SP nr 1 w Szczawie)
  • Bartosz Franczyk (SP w Zasadnem)

KATEGORIA: Szkoła Podstawowa (kl. IV – VIII)

I miejsce:

  • Katarzyna Mucha (SP nr 1 w Kamienicy)
  • Aneta Sopata (SP w Zalesiu)

II miejsce:

  • Antonina Bulanda (SP nr 1 w Szczawie)
  • Kinga Węglarz (SP nr 1 w Szczawie)
  • Natalia Adamczyk (Zespół SP i Przedszkola w Zbludzy)

III miejsce:

  • Aleksandra Rusnak (SP nr 2 w Szczawie)
  • Katarzyna Wojtas (SP nr 1 w Szczawie)
  • Sławomir Rusnarczyk (SP w Zasadnem)

Wyróżnienie:

  • Łucja Gancarczyk (SP nr 1 w Szczawie)
  • Jan Faron (SP nr 1 w Szczawie)
  • Agnieszka Sopata (SP w Zalesiu)
  • Bogdan Wysopal (SP nr 1 w Szczawie)
  • Aneta Opyd (Zespół SP i Przedszkola w Zbludzy)
  • Celina Biedroń (SP w Zalesiu)

KATEGORIA: Open

I miejsce:

  • Wanda Zapolska (Kamienica)

II miejsce:

  • Ewelina Rusnak (Szczawa)

III miejsce:

  • Józefa Wierzycka (Zalesie)

Wyróżnienie:

  • Marzena Krajewska-Łaś (Kamienica)

Wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 15.30 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy (wejście od strony BS).

 

Menu
Informacje
2124613