Przejdź do stopki

Spotkanie z okazji Dnia Matki

Spotkanie z okazji Dnia Matki

Treść

Dzień Matki, corocznie obchodzony 26 maja, jest wyrazem szacunku, miłości oraz podziękowaniem za trud włożony w wychowanie. Z tej okazji dzieci biorące udział w zajęciach folklorystycznych, teatralnych i wokalnych zaprezentowały bogaty program artystyczny.

25 maja w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki. Na wstępie tego okolicznościowego wydarzenia głos zabrali: dyrektor GOKSiR – Mirosław Haczek i  przewodniczący Rady Gminy – Hilary Majewski, którzy złożyli przybyłym „mamom” najlepsze życzenia z okazji ich święta. Następnie na scenie wystąpiła zaproszona laureatka konkursu śpiewu solowego, tegorocznej edycji konkursu śpiewaków ludowych „Druzbacka” – Maria Zaręba ze Zbludzy, która zaśpiewała piosenkę z dawnych lat „Moja mama”. 
W kolejnym punkcie programu dzieci biorące udział w zajęciach folklorystycznych i teatralnych zaprezentowały się w programie artystycznym „Jak to dawniej bywało przy pasaniu krów”. Mamy otrzymały kwiaty oraz najserdeczniejsze życzenia od swoich dzieci.
W dalszej części uroczystości przed zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie Ogniska Muzycznego, uczęszczający na zajęcia wokalne, którzy przygotowali utwory specjalnie na tę okazję.
Program artystyczny i piosenki zachwyciły zgromadzoną widownię, która nie szczędziła „artystom" braw.

Menu
Informacje
2070635