Przejdź do stopki

ŚWIĘTO MAŁOPOLSKI 2023

ŚWIĘTO MAŁOPOLSKI 2023

Treść

10 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie z okazji Święta Małopolski 2023 odbędzie się ogólnodostępna, prawdziwie ODLOTOWA i energetyzująca IMPREZA PLENEROWA!

W nawiązaniu do zbliżających się Igrzysk Europejskich, których gospodarzem jest Województwo Małopolskie, przygotowano wspaniałe, sportowe atrakcje: grę terenową, gdzie spróbujecie swoich sił m.in.w kajakarstwie, badmintonie, koszykówce, kolarstwie,. Zapraszamy na pokazy street workoutu, breakingu i cheerleders. Będą także strefy aktywności i radości dla dzieci oraz stanowiska gdzie nauczymy Was dbać o swoje zdrowie J  Wśród wielu stref rozrywki znajdą się także stanowiska z: blender bike, fotobudką 360 stopni, wspinaczką z GOPR’owcami i pokazami psów ratowniczych!

To wszystko w rytm muzyki i z pysznym jedzeniem w strefie gastronomicznej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert GWIAZDY WIECZORU – Sylwii Grzeszczak!

W tym dniu zwiedzanie Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz wstęp na imprezę plenerową jest bezpłatny.

Dodatkowo przez cały miesiąc czerwiec Instytucje Województwa Małopolskiego przygotowały liczne wydarzenia, spektakle, koncerty i eventy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Informacje odnośnie wszystkich atrakcji / wykonawców oraz kalendarium obchodów Święta Małopolski 2023 znajdziecie tutaj à www.malopolska.pl/swietomalopolski

Zaplanuj ten czas już dziś i zobacz ile radości daje Małopolska: Dołącz do Wydarzenia na FB!

 

 

Menu
Informacje
2070649