Przejdź do stopki

Walczyli o Puchar Szczawy

Walczyli o Puchar Szczawy

Treść

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Szczawy – 2023, zorganizowany dla mieszkańców gminy Kamienica.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „SZCZAWA” Szczawa i Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie. W zawodach wzięło udział łącznie 32 osoby. Turniej rozegrano w następujących kategoriach:

Kategoria 1 – Open (32 zawodniczek i zawodników):

  • 1 miejsce – Andrzej Nieć – Zasadane – KS SZCZAWA,
  • 2 miejsce – Dawid Opyd – Szczawa – KS SZCZAWA,
  • 3 miejsce – Paweł Talar – Szczawa – KS SZCZAWA,
  • 4 miejsce – Jan Syktus – Zbludza – UKS „PŁOMIEŃ” Limanowa,
  • 5 miejsce – Maciej Syktus – Zbludza – UKS „PŁOMIEŃ” Limanowa,
  • 6 miejsce – Dariusz Syktus – Zbludza,
  • 7 miejsce – Władysław Sadowski – Kamienica,
  • 8 miejsce – Władysław Rutka – Kamienica,
  • 9 – 12 miejsce: Alicja Chlipała, Marek Hyrc, Dominik Piksa, Mateusz Wąchała,
  • 13 – 16 miejsce: Katarzyna Talar, Marcin Adamczyk, Marcin Chlipała, Izabela talar,
  • 17 – 24 miejsce: Mateusz Dudzik, Bartosz Chlipała, Adam Ruciński, Patrycja Majchrzak, Milena Rucińska, Dawid Rucińki, Kacper Adamczyk, Edyta Wąchała,
  • 25 – 32 miejsce: Adam Chlipała, Julita Rucińska, Alicja Talar, Oskar Adamczyk, Jan Bugajski, Krzysztof Wąchała, Wiktoria Wąchała, Milena Rucińska.

Kategoria 2 – dziewczynki do klasy 4

  • 1 miejsce – Patrycja Majchrzak – Szczawa,
  • 2 miejsce – Julita Rucińska – Szczawa,
  • 3 miejsce – Wiktoria Wąchała – Kamienica.

Kategoria 3 – chłopcy do klasy 4

  • 1 miejsce – Mateusz Dudzik – Szczawa,
  • 2 miejsce – Kacper Adamczyk – Szczawa,
  • 3 miejsce – Adam Chlipała – Szczawa,
  • 4 miejsce – Bartosz Chlipała – Szczawa
  • 5 miejsce – Adam Ruciński – Szczawa,
  • 6 miejsce – Krzysztof Wąchała – Kamienica,
  • 7 miejsce – Oskar Adamczyk – Szczawa.

Kategoria 4 – dziewczynki (klasy 5 – 8)

  • 1 miejsce – Milena Rucińska – Szczawa.

Kategoria 5 – chłopcy (klasy 5 – 8)

  • 1 miejsce – Maciej Syktus – Zbludza,
  • 2 miejsce – Dawid Ruciński – Szczawa.

Kategoria 6 – kobiety do 50 lat

  • 1 miejsce – Katarzyna Talar – Szczawa,
  • 2 miejsce – Kinga Rucińska – Szczawa,
  • 3 miejsce – Alicja Chlipała – Szczawa,
  • 4 miejsce – Izabela Talar – Szczawa,
  • 5 miejsce – Edyta Wąchała – Kamienica.

Kategoria 7 – mężczyźni do 50 lat

  • 1 miejsce – Jan Syktus – Zbludza,
  • 2 miejsce – Dawid Opyd– Szczawa,
  • 3 miejsce – Mateusz Wąchała – Kamienica,
  • 4 miejsce – Marcin Chlipała – Szczawa
  • 5 miejsce – Dominik Piksa – Maszkowice,
  • 6 miejsce – Marek Hyrc –  Szczawa.

Kategoria 8 – kobiety powyżej 50 lat

  • 1 miejsce – Alicja Talar – Szczawa.

Kategoria 9 – mężczyźni powyżej 50 lat

  • 1 miejsce – Paweł Talar – Szczawa – KS SZCZAWA,
  • 2 miejsce – Dariusz Syktus – Zbludza,
  • 3 miejsce – Władysław Sadowski – Kamienica,
  • 4 miejsce – Władysław Rutka – Kamienica.

Organizatorzy dziękują zawodniczkom i zawodnikom KS SZCZAWA za pomoc przy organizacji zawodów, w tym: Dawidowi Opydowi, Dominikowi Piksie, Alicji Talar, Katarzynie Talar, Izabeli Talar i Markowi Hyrcowi.
Szczególne podziękowania dla sponsorów: Władysławowi Sadowskiemu – Wójtowi Gminy Kamienica, Mirosławowi Haczkowi – Dyrektorowi GOKSiR w Kamienicy, Alicji Talar – Centrum Ubezpieczeń „Talar” Alicja Talar oraz Julianowi Wójcikowi.

 

Menu
Informacje
2040558