Przejdź do stopki

Autorzy najlepszych prac odebrali nagrody

Autorzy najlepszych prac odebrali nagrody

Treść

19 stycznia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kamienicy odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego i wręczenie nagród jego uczestnikom.

Tematem prac były: „Ozdoba Bożonarodzeniowa” (przedszkola i szkoły podstawowe) oraz „Szopka Bożonarodzeniowa (osoby pełnoletnie). Na konkurs  wpłynęło ogółem 77  prace, w tym: 44 w kategorii przedszkola i klas I-III szkół podstawowych, 28 w kategorii klas IV-VIII  szkół podstawowych oraz 5 w kategorii dorosłych. Wszystkie prace były zgodne z regulaminem konkursu. Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Joanna Michalik (dyrektor MBP w Limanowej) – przewodnicząca, Józefa Gorczowska, (pracownik GOKSiR) i Maria Winkiewicz (emerytowany bibliotekarz).
Autorzy ozdób i szopek otrzymali nagrody, które wręczyli: wójt Władysław Sadowski, dyrektor GOKSiR Mirosław Haczek, przewodniczący Rady Gminy Hilary Majewski i wiceprzewodnicząca Rady Gminy Józefa Gorczowska.

WYNIKI KONKURSU:

KATEGORIA: przedszkola i klasy I-III SP

  • I miejsce: Liliana Wierzycka – Szkoła Podstawowa w Zalesiu.
  • II miejsce: Julia Sopata – Szkoła Podstawowa w Zalesiu  i Aleksandra Franczyk – Szkoła Podstawowa w Zasadnem.
  • III miejsce: Maria Plewa – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy i Julia Gierczyk – Szkoła Podstawowa w Zasadnem.  

Wyróżnienia: Justyna Zubek – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy, Pola Łaś – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy, Zofia Łaś – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Kamienicy, Magdalena Mrówka – Szkoła Podstawowa w Szczawie, Gabriela Jasińska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Marcelina Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Nikola Potoniec – Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Oliwier Potoniec – Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Dawid Mikołajczyk – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy, Patrycja Gancarczyk – Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Szymon Ciesielka – Samorządowe Przedszkole w Kamienicy, Tomasz Kamiński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Helena Franczyk – Szkoła Podstawowa w Zalesiu. 

KATEGORIA: klasy IV-VIII SP

  • I miejsce: Julina Groń – Szkoła Podstawowa nr 2  w Kamienicy.
  • II miejsce: Agnieszka Sopata – Szkoła Podstawowa w Zalesiu.
  • III miejsce: Maciej Syktus – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy i Jan Faron – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

Wyróżnienia: Aleksandra Rusnak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Maria Gorczowska – Szkoła Podstawowa w Zasadnem, Magdalena Michalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

KATEGORIA: osoby pełnoletnie

  • I miejsce: Małgorzata Mrówka – Szczawa.
  • II miejsce: Józefa Wierzycka – Zalesie.
  • III miejsce: Ewelina Rusnak – Szczawa.

Wyróżnienia: Kinga Groń – Kamienica i Janina Kajzar – Szczawa.

 

 

Zdjęcia

Menu
Informacje
2070671