Przejdź do stopki

Pokłosie konkursu plastycznego

Pokłosie konkursu plastycznego

Treść

18 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy wręczono dyplomy i nagrody laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego. Na konkurs wpłynęło ogółem 75  prac. Jego tematem było wykonanie „Ozdoby Wielkanocna” (przedszkola i szkoły podstawowe) oraz „Palmy Wielkanocnej (osoby pełnoletnie).

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Maria Trzupek (instruktor MBP w Limanowej) – przewodnicząca komisji, Józefa Gorczowska, (pracownik GOKSiR) i Maria Winkiewicz (emerytowany bibliotekarz). Komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA:  Przedszkola i Szkoły Podstawowe (kl. I-III)

I miejsce:  Katarzyna Wierzycka – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy i  Tomasz Kamiński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

II miejsce: Bartosz Franczyk – Szkoła Podstawowa w Zalesiu i Nikola Potoniec – Szkoła Podstawowa w Zalesiu.

III miejsce: Gabriela Gorczowska – Szkoła Podstawowa w Zasadnem, Monika Gorczowska – Szkoła Podstawowa w Zasadnem, Julia Błaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Emilia Rusnarczyk – Szkoła Podstawowa  w Zasadnem.

Wyróżnienie: Julia Sopata –  Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Miłosz Biedroń  – Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Zofia Domek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Gabriela Jasińska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Aleksandra Franczyk – Szkoła Podstawowa  w Zasadnem, Marcelina Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy, Kaja Barnaś – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

KATEGORIA: Szkoła Podstawowa (kl. IV – VIII)

I miejsce: Agnieszka Sopata –  Szkoła Podstawowa w Zalesiu i Oliwia Berdzik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

II miejsce: Aleksandra Duda – Szkoła Podstawowa w Zalesiu i Katarzyna Mucha – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy.

III miejsce: Natalia Adamczyk – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy, Wiktoria Karabin – Szkoła Podstawowa w Zalesiu i Mikołaj Mikołajczyk – Zespół Szkoły i Przedszkola w Zbludzy.

Wyróżnienie: Łukasz Sopata – Szkoła Podstawowa w Zalesiu i Jan Faron – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Zuzanna Piksa – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy, Martyna Gluza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Maja Wierzycka – Szkoła Podstawowa w Zalesiu, Milena Rucińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie, Celina Biedroń – Szkoła Podstawowa w Zalesiu.

KATEGORIA: Open

II miejsce: Marzena Krajewska – Łaś (Kamienica) i Mateusz Ruciński (Zbludza)

Fundatorami nagród w konkursie byli: Wójt Gminy Kamienica (honorowy patronat), Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy (organizator konkursu) oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej (współorganizator konkursu).

 

 

Zdjęcia

Menu
Informacje
2070641