Przejdź do stopki

Cheerleaderki wróciły ze Stanów Zjednoczonych. Przywiozły piąte miejsce

Cheerleaderki wróciły ze Stanów Zjednoczonych. Przywiozły piąte miejsce

Treść

Cheerleaderki z  Global Cheer, połączone zespoły Diamond Cheer z Kamienicy i Cheer NS z Nowego Sącza wystąpiły w Mistrzostwach Świata w Orlando, gdzie miały okazję zmierzyć się z najlepszymi zespołami świata. Ich energia i determinacja zaowocowały wyjątkowym osiągnięciem na tej prestiżowej arenie międzynarodowej. Dziewczyny wróciły z nich do kraju z piątą lokatą.

W dniach 24-26 kwietnia 2024 roku w kompleksie Walta Disneya World Park w Orlando odbyły się mistrzostwa świata cheerleaderek. Reprezentujący Polskę zespół Global Cheer (połączone zespoły Diamond Cheer z Kamienicy i Cheer NS z Nowego Sącza), wywalczył miejsce w pierwszej piątce w kategorii Junior All Girls Level 4. Drużyna Global Cheer, licząca 24 zawodniczki, zaimponowała jurorom swoją techniką i zgraniem. 

– Jestem dumny, że pracuję z tymi dziewczynami. Wykonały kawał ciężkiej pracy, by dostać się tu gdzie są. Dziękuję każdej z osobna, że ze mną wytrzymują. Zrobiły w 100% to, co od nich oczekiwałem. Tylko my wiemy ile to pracy kosztowało – podkreślił trener cheerleaderek Mirosław Haczek.

Głównym partnerem przygotowań i startu w Mistrzostwach Świata Cheerleaders było Województwo Małopolskie.

 

 

Zdjęcia

Menu
Informacje
2070684